گرداننده : رضا قاسمی نشريه ادبی

صفحه‌ی نخست

مقاله

داستان

شعر

گفت و گو

نمايشنامه

طنز

مواد خام ادبی

درباره‌ی دوات

تماس

کتابخانه دوات

دعوت به مراسم
 کتابخوانی

 

 

رضا قاسمی

وردی‌که بره‌ها می‌خوانند
(رمان)

 

برای تهیه‌ی نسخه‌ی الکترونیکی و چاپی این کتاب به لینک زیر مراجعه کنید.

وردی‌که بره‌ها می‌خوانند


 

 

اشاره :

 1ـ انتشار انترنتی» وردی‌که بره‌ها می‌خوانند « در اصل برای خوانندگان داخل کشور است؛ به نيت مقابله با سانسور. متن چاپی اين کتاب توسط انتشارات خاوران در پاريس منتشر شده است .  برای تهيه اين کتاب می توانيد با اين آدرس تماس بگيريد:

khavaranbooks@gmail.com

khavaran@khavaranbooks.com

 2 ـ اگر می‌خواهيد در مقابله با سانسور شرکت کنيد فقط به متن اين رمان در دوات لينک بدهيد. هرگونه بازنشر اين رمان در سايت‌های ديگر تجاوز به حقوق نويسنده  است و تجاوز به حقوق ناشری که او هم، به نيت مقابله با سانسور، سرمايه‌اش را به خطر انداخته تا کسانی که مقيم خارج‌اند بتوانند اين کتاب را برای  خود يا برای دوستانشان در ايران تهيه کنند.

 3 ـ از آنجا که هيچ اعتمادی به اين فضای مجازی ندارم و از آنجا که هرگونه شيطنتی در اين فضا مقدور است، اعلام می‌کنم که چه در مورد اين رمان و چه در مورد هر متن ديگری که منسوب به من است اعم از رمان، نمايشنامه، مقاله يا نامه، تنها آنهائی معتبرند که  روی دوات هست. بنابراين، لطف کنيد و کارهای مرا تنها روی سايت دوات بخوانيد. به اين ترتيب، هم می‌توانيد مطمئن باشيد  کتابی که می‌خوانيد نسخه ی اصل است، هم مقابله کرده ايد با افرادی که تجاوز می‌کنند به حقوق نويسنده.

 4 ـ اين رمان در سه قسمت تنظيم شده تا دانلود کردن آن آسان باشد. صفحه‌بندی آن هم طوری‌ست که می‌توانيد با يک صحافی ساده آن را تبديل کنيد به کتاب.

5 ـ اگر نمی توانيد از فيلترينگ عبور کنيد با آدرس زير تماس بگيريد تا کتاب بوسيله ايميل برای شما فرستاده شود : ghassemi3@aol.com

6 ـ در مورد اين رمان توضيحاتی هم در اينجا هست. بد نيست بخوانيد.به صورت فايل PDF
   ـ جلد کتاب
  ـ بخش اول رمان
  ـ بخش دوم رمان

 

 

نقدونطر خوانندگان درباره « وردی ‌که بره‌ها می‌خوانند»

 ( 116 نقدونظر)

   

بازچاپ مطالب دوات ممنوع است؛ به مطالب دوات فقط می‌توانید لینک بدهید.

برگشت